Vacature bestuurslid fondsenwerving

Stichting Huis van Belle is een sociale onderneming met de missie om, in een overweldigende wereld, tienermeiden op weg te helpen naar zichzelf en God. Huis van Belle bestaat 5 jaar en werkt met een kernteam van 12 vrijwilligers aan deze missie. We hebben een online magazine, geven het tijdschrift Belle uit plus diverse andere uitgaven, waaronder een bijbelleesrooster en schoolagenda. Ook organiseren we evenementen zoals de jaarlijkse Huis van Belledag, waar 700 tienermeisjes op afkomen.

Het bestuur van Stichting Huis van Belle functioneert op de achtergrond maar is een belangrijke partner voor directeur en kernteam bij het richting en vorm geven aan Huis van Belle. Voor ons bestuur zijn we op zoek naar een

Bestuurslid fondsenwerving

 

Het gezochte bestuurslid fondsenwerving:

– voelt zich betrokken bij de missie van Stichting Huis van Belle;
– is thuis in de wereld van fondsenwerving, zowel particulier als in vermogensfondsen;
– heeft bij voorkeur kennis van Belastingdienst en stichtingen;
– heeft bij voorkeur ervaring in het werken binnen een bestuur;
– beschikt over goede communicatieve en representatieve vaardigheden;
– beschikt over voldoende tijd om zich in te zetten voor het bestuur (ong. 2-4 uur per week, in overleg).

e-mail-afbeelding

 

Wat zijn de taken? Het nieuwe bestuurslid:

  • werft, in samenwerking met de directeur van Stichting Huis van Belle, nieuwe fondsen ter versteviging van de financiële basis;
  • is sparringpartner voor medewerkers op het gebied van fondsenwerving naar de particuliere en zakelijke markt;
  • evalueert en analyseert (samen met directeur en hoofd fondsenwerving en communicatie) de jaarplannen op het gebied van fondsenwerving;
  • treedt op bestuursniveau op als contactpersoon naar mogelijke subsidieverstrekkers;
  • bewaakt de voortgang in donorwerving;
  • onderhoudt de relatie met donoren;
  • evalueert de budgetbestedingen;
  • neemt deel aan de bestuursvergaderingen.

Het bestuur van Stichting Huis van Belle vergadert 4 maal per jaar, ’s avonds. De leden van het bestuur zetten zich vrijwillig voor Huis van Belle in en kunnen (indien gewenst) een vergoeding voor eventueel te maken onkosten ontvangen.

Wilt u meer weten over de nieuwe bestuursfunctie, neem dan contact op met de voorzitter van Stichting Huis van Belle, Jaap Sikkema. Hij is te bereiken per e-mail (jaapsikkema@gmail.com) of telefonisch (06-38892903). Uw motivatie en CV kunt u via e-mail ook sturen naar de voorzitter.